Pupelės. Užaugintos namų ūkyje

Naminės mūsų ūkio gėrybės:
Pupelės – 1 kg – 4.50 eur;
Pupelės margos- 1 kg-5 eur.

Vilnius, nesiunčiu.

Įvertinkite ir parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Miestas:
Vilnius