Esame nedidukė šeimos įmonė – beveik 20 metų dirbame Lietuvos miškuose (Lupus -išvertus iš lotynų kalbos, reiškia vilką).

Šiandien mes sukame kiek kita kryptimi. Nes patys vis dažniau ir daugiau atsigręžiame į kaimą, vis daugiau ir ilgiau būname jame, vis daugiau ir gausiau jame atrandame.

Lietuviai nuo seno garsėjo kaip darbštūs, kruopštūs ir auksarankiai ūkininkai. Ir šiandien jie tokie. Dirba su meile ir džiaugsmu. Bet kiek tenka bendrauti su ūkininkais, didžiausias sunkumas Lietuvos žemdirbiams dažnai yra net ne oras. O – realizacija. Ypač – smulkiesiems.

Sąmoningi ir šviesūs jau Lietuvos miestų žmonės. Per 30 Nepriklausomybės metų išragavę, išbandę visko iš visur, vis dažniau ir dažniau renkamės šviežią, ekologišką, autentišką, lietuvišką produktą.

Nes visur gerai, bet pas mus – geriausia!

Gal Jūs esate ūkininkas? Auginate daržoves? Turite didelį sodą, dosnų vaisiais ir uogomis? Gal auginate gyvulius ir norite parduoti mėsą? Jos gaminius? Pieno produktus? Turite naminių paukščių? Kiaušinių? Gal prekiaujate žuvimi? Gal esate bitininkas ir galite pasiūlyti medaus? O gal drožiate rūpintojėlius ar švilpynes? Gaminate supynes? Pinate pintines? Mezgate vilnos kojines? Gaminate natūralią kosmetiką?

Gal prekiaujate gėlėmis? Vaiskrūmiais, vaismedžiais, sėklomis? Gal norite parduoti naujus ar nenaujus, bet Jums nereikalingus įrankius, daržo, sodo darbams? Gal spaudžiate sultis? Kepate tortus? Liejate žvakes?

Gal mėgstate rinkti žoleles ar grybus? Ir norite malonumą suderinti su nauda?

Gal nuomojate jaukią kaimo trobą? Gal ją parduodate? Galbūt siūlote plaukimą baidarėmis?

O gal esate ta įmonė, kuri ieško Lietuvos ūkininkų produktų? Arba ta, kuri turi ką ūkininkams pasiūlyti?

Ateikite! Mes čia tam, kad kuo trumpesnis ir greitesnis būtų kelias nuo gamintojo/pardavėjo iki pirkėjo. Ateikite, susisiekite, bendraukite be tarpininkų ir nemokamai! Pirkite ir parduokite, siūlykite ir rinkitės, ieškokite ir raskite. Laukiame visų geros valios žmonių!

 

Su meile iš kaimo,

Jūsų UAB “Lupus”